Pro ochranu Vašeho majetku…

Jako výrobce, distributor, přepravce či jako spotřebitel jistě chcete vědět zdali již byla Vaše zásilka otevřena nebo ne. Vědomí zdali obsah Vaší láhve, balíku, palety či krabice zůstal nenarušen je zásadní. Ještě zásadnější dokonce může být v případě zajištění dveří kokpitu či ujištění, že důvěrná složka skutečně zůstala důvěrnou. Delfex Vám produkty jako jsou bezpečnostní a pečetící pásky pomáhá s ochranou Vašeho majetku.
Jsme výhradním distributorem vysoce kvalitních security pásek a bezpečnostních štítků společnosti SealKing, která již mnoho let pomáhá zákazníkům po celém světě s produkty znázorňující manipulaci s daným předmětem. Řada inovativních produktů prémiové kvality je na trhu dodnes jedinečná.

 

 

V nabídce máme různé bezpečnostní a pečetící pásky, jednotlivé druhy se liší  primárně určením pro různé druhy povrchů (papír, karton, kov,..) a úrovní přenosu samotné skryté zprávy na povrch předmětu. Rozdílné úrovně přenosu jsou vhodné na různé typy aplikací. Pokud váháte s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.
Úroveň přenosu v podstatě znamená jaké množství stop lepidla za sebou páska zanechává. Tato vlastnost je pro výběr toho správného produktu velmi důležitá. Většina námi dodávaných produktů poskytují celkový přenos skryté zprávy. Všechny produkty jsou však k dispozici ve třech variantách: s celkovým, částečným a nulovým přenosem.