Hledáte nejvýhodnější kurz EUR, CZK, USD, GBP, CHF a další?

 

Jsme nezávislá poradenská a obchodní společnost. Radíme klientům jak vyhodnotit, naplánovat a řídit devizové obchody. Dokážeme minimalizovat riziko vznikající z kurzových rozdílů a odbourat ztráty z neúplných informací poskytovaných bankami. Jste majitel, finanční ředitel nebo účetní společnosti, která směňuje od 5 tisíc EUR do 15 mio EUR měsíčně?

60 % společností se mylně domnívá, že dostává od své banky nebo soukromé společnosti nejlepší možné kurzy. Porovnáme Vaše devizové obchody s férovým kurzem a vyčíslíme odhad reálného profitu, kterého s námi můžete dosáhnout. Následně Vám zajistíme aktuální kurz u banky nebo soukromé společnosti, kde směňujete. Veškeré transakce probíhají jako doposud mezi Vámi a Vaší bankou.

 

 

Jak začít spolupracovat?

1

Analýza Vašich možností

Na první schůzce analyzujeme Vaše stávající devizové obchody a dokážeme vyčíslit odhad reálného profitu, kterého s námi můžete dosáhnout.

2

Návrh vhodného řešení

Na základě informací od nás může klient při směně například 100 000 € na CZK čerpat finanční úsporu přibližně od 4 000 do 40 000 CZK. Dosahujeme toho plánováním směn v čase a snížením nepřiměřené marže banky, popřípadě soukromé společnosti.

3

Nastavení vzájemné spolupráce

Podepíšeme objednávku nebo rámcovou smlouvu na poradenské služby a obchodní podporu pro dané období. Kontaktujte nás ohledně podrobností, dotazů a možného termínu nezávazné schůzky.

[/cherry_col] [/cherry_row]

&nbsp
&nbsp

 

zajišťujeme

 

Informace o aktuálním férovém kurzu EUR,CZK, USD, GBP, CHF a dalších měn

 

Podporu při každém jednotlivém obchodu

Hlídání kurzu v čase

Možnosti zajištění kurzu – forwardy

 

 

Analýzy devizových obchodů

Informace o poplatcích za zahraniční platby

Směny hotovosti